fotomigawka

OPINIE PAR:

Alicja & Paweł

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Zdjęcia były zrobione w pełni profesjonalnie. Pan Piotr jest osobą otwartą na propozycje Młodej Pary co według nas jest bardzo ważne. Swoją pracę wykonuje bardzo rzetelnie. Fotograf godny polecenia."

 

Sylwia & Łukasz

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, zwłaszcza z sesji plenerowej, fotograf ma mase fajnych pomysłów. Pełen profesjonalizm - gorąco polecamy!!!"

Magda & Marek

"Zdjęcia są cudowne. Bardzo nam się podobają. Będziemy Pana polecać znajomym :)"

 

Anna & Paweł

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Zarówno do samej Pana pracy podczas ceremonii ślubu i wesela, jak i jej efektów nie mamy żadnych zastrzeżeń - przeciwnie, wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką i na najwyższym poziomie. Fotografie z naszego ślubu są i będą na pewno skutecznie pomagały podtrzymywać najlepsze wspomnienia."

Magda & Marek

"Szybki, profesjonalny kontakt, przystępna cena i przede wszystkim przepiękne zdjęcia! Album, który od Pana otrzymaliśmy jest wspaniałą pamiątka naszego ślubu i wesela!!"

 

Iwona & Marcin

"Zdjęcia zostały zrobione perfekcyjnie, zwłaszcza plener wyszedł rewelacyjnie. Pan Piotr jest osobą bardzo sympatyczną i ma masę fajnych pomysłów. Z całą odpowiedzialnością polecamy Tego fotografa! Chcecie mieć zdjęcia szybko i profesjonalnie to się nie wahajcie, trafiliście na odpowiednią stronę! :)"

Patrycja & Rafał

"Jakość zdjęć bardzo dobra, współpraca przebiegała jak najbardziej ok. Wszystkie terminy zostały dotrzymane. Generalnie wielki pozytyw i pełen profesjonalizm."

 

Karolina & Paweł

"Wszytko super!!!! Nawet mimo brzydkiej pogody sesja wyszła genialnie. Wielkie podziękowania dla Pana Piotra."

Edyta & Tomasz

"Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są cudowne, nie możemy się na nie napatrzeć :) Plener wyszedł wspaniale, jesteśmy bardzo zadowoleni, oraz mile zaskoczeni z niespodzianki ;) Dziękujemy Piotrze z całego serca za tak piękną pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu"

 

Olga & Robert

"Artysta!" - powtarzaliśmy, oglądając zdjęcia pierwszy raz. "Artysta!"- powtarzamy, oglądając je po raz nie wiadomo już który. Jak to możliwe, że jest tak skromny, skoro robi takie zdjęcia?"

Kasia & Rafał

"Gorąco polecamy Pana Piotrka. Zdjęcia przewyższyły nasze oczekiwania. Są tak piękne i magiczne jak piękny i magiczny był dla nas ten dzień. Pan Piotr uwiecznił wszystko co pragniemy zapamiętać, naszą miłość,szczęście, wzruszenie nasze i naszych bliskich oraz wspaniałą zabawę. Tego nie można nazwać usługą fotograficzną. Obraz, który uchwycił Pan swoim obiektywem, jest dla nas i naszych bliskich jednym z najpiękniejszych prezentów."

 

Magdalena & Łukasz

"Dyskretnie... ale zawsze tam gdzie powinien być. Z uśmiechem... by rozluźnić nieco spiętą Parę Młodą. Profesjonalnie... ponieważ jest to profesjonalista w każdym calu!!!! Gorąco polecamy jako osobę, która uwieczni najważniejszy moment waszego życia!!!"

Monika & Łukasz

"Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Współpraca z Panem to przyjemność i z czystym sumieniem będziemy polecać wszystkim poszukującym. Zawsze był Pan obecny tam gdzie działo się coś szczególnego, ale w sposób dyskretny i nie dający odczuć działania obiektywu (szczególnie ważne w przypadku osób, które niespecjalnie "przyjaźnią się" z aparatem fotograficznym :) Następnie plener ze świetnymi pomysłami, krótki czas oczekiwania i... zdjęcia zniewalające, zachwyciły dosłownie wszystkich naszych bliskich, a Nam łezka się w oku kręci bo to był nasz najpiękniejszy dzień w życiu, który został uchwycony w magiczny sposób okiem obiektywu. To co dla nas jest najważniejsze...nasze emocje, naszą radość, nasze szczęście zostało uwiecznione na zdjęciach za co jeszcze raz bardzo dziękujemy"

 

Marta & Artur

"Pan Piotr to fotograf godny polecenia. Jesteśmy mu wdzięczni za piękne i profesjonalne uchwycenie tego najważniejszego dla nas dnia. Za każdym razem będziemy oglądać naszą sesję plenerową z ogromnym podziwem i wzruszeniem , a to wszystko dzięki pięknym zdjęciom przygotowanym przez Pana Piotra. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!"

Monika & Krzysztof

"Kawał dobrej roboty, jesteśmy strasznie zadowoleni ze zdjęć :) Dziękujemy"

   

strona główna

Odwiedź nas na

© Projekt i wykonanie luksite.eu 2015 r.